Belle Atasay Yeni Koleksiyon

Powder Power Vazgeçemeyeceğiniz Romantizm Belle Atasay, 
Hayatında romantizmi hiç eksik etmeyen, mistik ve modern kadınlar için Powder Power koleksiyonunu tasarlandı. Dantel, inci, kadife ve aile yadigarı takıları takmayı seven, içindeki sevgiyi hiç kaybetmemiş, yaşamın keyfini bilen mistik modern kadınlar Powder Power koleksiyonu ile göz kamaştıracak. 

Belle Atasay Kupe, Yuzuk, Bileklik
Viva La Couture - Asil, Sıradışı, Aristokrat, Barok kadınlara…
Belle Atasay, Viva La Couture’u, gittiği her ortamda ışıl ışıl parlayan kadınlar için tasarladı. Viva La Couture sokak stilini severken aynı zamanda saray ihtişamınıda koruyor. Saraysı dev formlar, taşlar, devasal zenginlikleri kendi tarzına yansıtmak isteyenler Viva La Couture ile her daim şık, büyüleyici, farklı ve vazgeçilmez olacak.

Atasay Belle Kolye Modelleri
Fashionista- Moda tutkunlarının adresi
Belle Atasay, farklı konseptlerin öncüsü olmaktan çekinmeyen, yenilikleri denerken risk alan, güçlü kadınlar için Fashionista konseptini hazırladı. Zevk sahibi, hayatının her alanında trendy parçalar kullanan, eğlenceli, orjinal, farklı seçimleri ile herkesi kendine hayran bırakan kadınlar, Fashionista ile daha bir çok insanı şaşırtmaya hazır olacaklar. 

Belle Atasay 2013 Koleksiyonu
Form-All Hayatın her alanında şehrin en yoğun halini yaşayanlara Belle Atasay, 
yalın, pratik aynı zamanda şık ve dinamik kadınlar için Form-All’ı tasarladı. Farklı boyutlardaki yalın takıları, altının büyüleyici cazibesini sevenler, her zaman pratik olan, teknoloji kullanan enerjisi yüksek kadınlar... Form-All, sofistike olmayı seven, her daim modern olan, şehir hayatının koşuşturması içinde sade ama şık tarzı olan kadınlar için birebir!

Hiç yorum yok: